Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 14 komentarzy

Mateusz Mielnik

Mateusz Mielnik - Przedsiębiorca oraz działacz społeczny i polityczny. Od kwietnia 2012r. Prezes Klubu Czerwonej Wieży.

O mnie i o mojej działalności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo! Od wczoraj dołączyłem do zaszczytnego grona blogerów portalu Neon24.pl. Tym, którzy jeszcze mnie nie znają chciałbym na początek napisać kilka słów o mnie i o mojej działalności.

Urodziłem się 29 IV 1990r. w Szczecinie. Ukończyłem IV Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Szczecinie, a obecnie studiuję na Uniwersytecie Szczecińskim, na którym ukończyłem studia licencjackie z politologii, magisterskie z logistyki oraz podyplomowe studia "Mechanizmy funkcjonowania strefy Euro", a obecnie jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich z politologii.

Politycznie związany byłem początkowo z małymi, lokalnymi grupkami lewicowymi. W 2006r. byłem jednym z inicjatorów powstania ogólnopolskiej organizacji mającej za zadanie odbudować polską inteligencję i na jej bazie stworzyć siłę polityczną zdolną do przeprowadzenia koniecznych reform:
 • ustrojowych - moralne funkcjonowanie Państwa,
 • gospodarczych - odbudowa polskiego przemysłu,
 • finansowych - odbudowa polskiego sektora bankowego i przyznanie NBP faktycznego monopolu na emisję pieniądza,
 • naukowych - rozwój nowoczesnych technologii.
Organizacja ta początkowo była bardzie ideą niż organizacją. Nie posiadała nawet własnej nazwy. Dopiero w 2010r. przyjęła (z mojej inicjatywy) nazwę "Klub Czerwonej Wieży". W kwietniu 2012r. miałem zaszczyt objęcia funkcji Prezesa Klubu Czerwonej Wieży, a w 2015r. powierzono mi tę funkcję na kolejną kadencję.
 
Klub Czerwonej Wieży współpracował początkowo z grupą komunistów skupionych wokół Alojzego Krokoidły. Byłem wówczas członkiem KC współtworzonej z nimi Partii Socjalno- Rewolucyjnej. W 2010r., po rozpadzie PSR, nawiązaliśmy współpracę z partią Samoobrona Andrzeja Leppera. Początkowo współpraca miała ograniczyć się tylko do wyborów prezydenckich, jednak pod wpływem myśli politycznej Andrzeja Leppera duża grupa działaczy Klubu Czerwonej Wieży, w tym moja skromna osoba, włączyła się w działalność tej Partii. Przez kilka miesięcy w 2012r. miałem nawet zaszczyt zasiadać w Radzie Krajowej Samoobrony.
 
Od 2014r. Klub Czerwonej Wieży współpracuje z założonym przez Wojciecha Bardońskiego Klubem Narodowej Demokracji, stawiającym sobie za cel zjednoczenie środowisk narodowych i patriotycznych chcących służyć Polsce. W ramach działalności KND wystąpiliśmy m.in. z inicjatywą referendalną "Polacy sami swoimi gospodarzami" na temat wystąpienia Polski z Unii Europejskiej i wydalenia z Polski imigrantów. Od grudnia 2015r. jestem członkiem Rady Klubu Narodowej Demokracji.
 
Obecnie planujemy jeszcze szersze zjednoczenie środowisk patriotycznych pod szyldem "Narodowego Frontu Polskiego" lub "Polskiego Bloku Antysystemowego". O tej inicjatywie - Państwo pozwolą - opowiem jednak w oddzielnym wpisie.

KOMENTARZE

 • Szanowny Autorze
  Pana młody wiek jest dla Pana atutem. Proszę się nie dziwić, gdy jeszcze kilka zakrętów ideologicznych Pan zaliczy. To normalne. Gdyby szukał Pan kontaktu z tymi, którzy już mają to za sobą to polecam: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Filary%20pa%C5%84stwowo%C5%9Bci%20naszej%20R7B5.pdf

  Priorytety wytypował Pan prawidłowo.

  Pozdrawiam w imieniu własnym i Konfederacji na Rzecz Reform Ustrojowych
 • @nikander 12:57:35
  Dziękuję bardzo. Na pewno zapoznam się z podesłanym przez Pana programem i się do niego ustosunkuję.

  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  "Tym, którzy jeszcze mnie nie znają chciałbym na początek napisać kilka słów o mnie i..."

  Pochodzenie etniczne?

  Dzień dobry.
 • @ Autor
  Za to ma Pan mega plusa:

  "finansowych - odbudowa polskiego sektora bankowego i przyznanie NBP faktycznego monopolu na emisję pieniądza,"
 • @ Autor
  "Obecnie planujemy jeszcze szersze zjednoczenie środowisk patriotycznych pod szyldem "Narodowego Frontu Polskiego" lub "Polskiego Bloku Antysystemowego". "

  Moim zdaniem lepszą nazwą jest "Polski Blok Antysystemowy", ponieważ zbyt głęboko tkwimy w bagnie żeby obyło się bez zmiany systemu.
  Moim zdaniem trzeba:

  Przeprowadzić totalną lustrację polityków, sędziów, prokuratorów, duchownych, dziennikarzy i lekarzy. Bez eliminacji szkodników się nie ruszymy z miejsca. A potem:

  - Zlikwidować ZUS
  - Zlikwidować PIT
  - Zlikwidować KRUS
  - Wprowadzić suwerenność monetarną (tu potrzebna zmiana konstytucji...)
  - Wprowadzić na nowo "Ustawę Wilczka"
  - Wyprowadzić Polskę z UE i podpisać z nią umowy stowarzyszeniowe na wzór Norwegii i Szwajcarii.
  - Zbudować Obronę Terytorialną (na wypadek "W" do 20 mln obywateli)
  - Uzyskać broń atomową dla Polski i środki jej przenoszenia ( oceaniczne atomowe okręty podwodne)

  I co? Da radę?
 • @ Autor
  "Klub Czerwonej Wieży współpracował początkowo z grupą komunistów..."

  Nie wiem jak Pan chce pogodzić działalność narodową z komunizmem (likwidacja państw narodowych, religii i własności prywatnej)

  Tylko proszę nie pisać, że jest Panu łyso z tego powodu, że napisałem jaka jest istota komunizmu.
  I co teraz?
 • @nikander 12:57:35
  Serdecznie Pana pozdrawiam.
 • @Jasiek 14:42:51
  Szanowny Panie,
  Dziękuję za zainteresowanie. Odpowiadając na Pana pytania:

  1. Pochodzenie etniczne oczywiście Polskie - tylko osoby narodowości polskiej mogą być członkami Klubu Narodowej Demokracji.

  2. Nowa organizacja najpierw musi powstać, a powstaje na zasadzie oddolnej i demokratycznej. Inicjatywie tej zamierzam poświęcić, w najbliższym czasie, osobny wpis. Do tego czasu polecam się zapoznać z propozycją jej inicjatora:

  http://fc.fc.pl/NFP/

  3. Nie zamierzam w żaden sposób "godzić działalności narodowej z komunizmem". Przedstawiłem jedynie, w uproszczony sposób, historię swojej organizacji i poszczególne grupy/organizacje, z którymi kolejno współpracowaliśmy.

  Pozdrawiam.
 • @Mateusz Mielnik 15:11:05
  Witam nowego autora Neonu 24.pl!

  Szkoda, że wiele dobrych szans jest już zmarnowanych. I tak dalej być musi, ponieważ chcesz używać anty systemu.

  Uważam przeciwnie, teraz jest potrzebny prawdziwy system demokracji.

  - Samo zburzenie nawet mizernego szałasu anty systemem, pozbawia ludzi dachu nad głową:)

  Ciekawe jak Klub Narodowej Demokracji oblicza sumę 100 senatorów i 460 posłów, którzy swoją funkcją stanowią w Polsce "granice demokracji" ?????
 • @ninanonimowa 16:00:02
  "ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA albo NIE BĘDZIE JEJ WCALE"

  Wie Pani, chyba znów ( ;-) ) wpadłem na genialny pomysł. Otóż Polska musi być polska. Albo nie będzie jej wcale. Ale co to jest polskość? Tak tylko pytam, bo nie znam definicji. Niestety...
 • @goodness 15:46:10
  O właśnie - do swoich punktów zapomniałem załączyć wiążącej mocy referendum. Wprawdzie to jeszcze nie jest demokracja kwantowa, ale przynajmniej krok w dobrą stronę.

  Pozdro!
 • @Jasiek 16:33:43
  Witam Serdecznie. Podtrzymujesz mnie na duchu swoją odwagą pisania o demokracji kwantowej.
  Kwantowe jednostki demokracji szczególnie mocno są związane z referendum. Masz rację. lecz w kwantach panuje porządek na dole jak i na górze.
  Dlatego się pytam, przedstawicieli jakichś tam demokracji, czy znają sposób obliczania granicy polskiej demokracji zapisanej w Konstytucji III RP sumą 100 senatorów i 460 posłów? Moim zdaniem to poważny błąd.

  Niewiarygodne, lecz Polskie Szkolnictwo nie uczy tematu obliczania granicy polskiej demokracji.
  http://m.neon24.pl/bf08fed5da97ca5cd17c8bb2981a034a,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
 • @^
  "Ciekawe jak Klub Narodowej Demokracji oblicza sumę 100 senatorów i 460 posłów, którzy swoją funkcją stanowią w Polsce "granice demokracji" ?????"

  "-KONIU TROJAŃSKIM, który zgubił LECHIĘ / POLSKĘ =POLIN ."

  "Ps. jeżeli Autor nie chce powielać ![ Polak przed szkodą i po szkodzie głupi ] albo [ MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG ] to proszę wiedzę w zapodanych linkach potraktować POWAŻNIE !.

  ALBO POLSKA BĘDZIE KATOLICKA albo NIE BĘDZIE JEJ WCALE /ZCHN/
  -a jakże ! katolicka jak najbardziej, a nawet judeochrześcijańska PYTANIE ! jeszcze SŁOWIAŃSKA ??."


  Z całym szacunkiem, ale zupełnie nie rozumiem o co Państwu chodzi. Dla mnie to brzmi jak zwyczajny bełkot.
 • @ninanonimowa 18:39:20
  Niegrzeczne to jest pisanie sobie tylko znanych formułek i oczekiwanie, że każdy będzie rozumiał o co chodzi! Niegrzeczne jest też PISANIE NA WŁĄCZONYM CAPS LOCKU i kaleczenie gramatyki ojczystego języka!

  Natomiast żeby niegrzeczne było nazywanie bełkotu bełkotem - pierwsze słyszę!
 • @Mateusz Mielnik 21:57:37
  Bełkotem nazywa autor ważne pytanie o granice demokracji?

  Proszę się nie denerwować tylko podać sposób: "Jak Klub Narodowej Demokracji oblicza sumę 100 senatorów i 460 posłów, którzy swoją funkcją stanowią w Polsce "granice demokracji" ?????"
 • @goodness 20:37:10
  Tak, nazywam. I to bynajmniej nie złośliwie. Po prostu nie rozumiem co to są "granice demokracji" i nie wiem jak się je oblicza. A Pan zadaje mi (człowiekowi, który nie miał nigdy wcześniej do czynienia z ideą "demokracji kwantowej") pytania używając tych sformułowań, nie tłumacząc ich uprzednio.

  I to mimo, że jak sam Pan słusznie zauważa "Polskie Szkolnictwo nie uczy tematu obliczania granicy polskiej demokracji."
 • @Mateusz Mielnik 00:16:31
  Dziękuję za szczerą odpowiedź o tym bełkocie:)
  Ważną dziedziną jest wiedza równoległa z bieżącą techniką , którą w średniowieczu też hamowano w wiadomym celu.

  Niewiedza o porządku natury?
  Raczej, lenistwo, lekceważenie, lub zaniechanie rozmowy o porządku istnienia granic praw natury, może doprowadzić szybko do zniszczenia polskiego narodu.

  Na podobnych hasłach "Jednoczmy się" powstały NSZZ (Niezależne Samorządne Związki Zawodowe) z nich Solidarność. Nikt w 1979 roku nie zawracał sobie głowy przyszłym porządkiem i mamy w szkołach podstawowych analfabetyzm pisania programów komputerowych i ogólny chaos.
  Sytuację chaosu opisał Optymista 1930 p.t.
  "śmiech który zabija" w dziale Polska Neon 24.pl

  Aby było bezpiecznie, proponuję propagować i popierać porządek matematyki zgodnej z porządkiem natury cyframi, kwantami, pikselami itp.
  Obliczanie granic demokracji to podstawa naturalnego i Naszego porządku.
  Szanownego Pana Autora nie usprawiedliwia niewiedza, jako organizatora ruchu narodowego, o tym że "Polskie Szkolnictwo nie uczy tematu obliczania granicy polskiej demokracji."
  Na wczoraj potrzebne są hasła " Skok Kwantowy" gdzie Ruch Narodowy powinien zażądać od szkolnictwa - "Porządku obliczania granic demokracji"
  Celowe omijanie tematu "dokładnych granic demokracji" może zabić bardzo szybko miliardy ludzi na Ziemi.
  Jak liczyć w przekroju geometrycznym granice demokracji? Najłatwiej można obliczyć sumę senatorów w granicach demokratycznego państwa już o tym pisałem.
  http://nwsn.neon24.pl/post/125604,pierwsze-na-swiecie-obliczanie-demokracji
  http://m.neon24.pl/bf08fed5da97ca5cd17c8bb2981a034a,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY