Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 10 komentarzy

Mateusz Mielnik

Mateusz Mielnik - Przedsiębiorca oraz działacz społeczny i polityczny. Od kwietnia 2012r. Prezes Klubu Czerwonej Wieży.

Narodowy Front Polski - Jednoczmy się!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Złośliwi mawiają, że prawica w Polsce rozmnaża się przez podział. Istotnie bowiem, w środowisku naszym liczne są podziały i waśnie, a dotychczasowe inicjatywy zjednoczeniowe miały charakter pozorny lub były nieprzemyślane.

Narodowy Front Polski jest inicjatywą oddolną i demokratyczną. Do Frontu - kiedy już powstanie - będą mogły przystąpić zarówno poszczególne osoby, jak i całe grupy czy organizacje. Działanie Frontu opierać się będzie o frakcje, które w demokratycznych i proporcjonalnych (!) wyborach wybierać będą Radę Frontu koordynującą działania nowego ruchu. Jest to model sprawdzony, ćwiczony już od kilku lat w ramach Klubu Narodowej Demokracji, a wcześniej Alternatywnego Sejmu Polek i Polaków.

Co nas łączy?

 • Jesteśmy osobami narodowości polskiej.
 • Jesteśmy zwolennikami suwerennego, narodowego Państwa Polskiego, respektującego Prawo Naturalne, które współcześnie najlepiej można utożsamić z systemem wartości Chrześcijańskich.
 • Domagamy się wystąpienia Polski z Unii Europejskiej!
 • Domagamy się wydalenia z Polski imigrantów.


Ponadto każda frakcja będzie miała prawo głoszenia własnych postulatów, o ile oczywiście nie będą one sprzeczne z czterema podstawowymi. Zebrania Frontu, jak również jego Rady będą otwarte i transmitowane na żywo przez Skype'a, co zapewni możliwość nieskrępowanej wymiany idei i pomysłów. To także zostało już z powodzeniem przetestowane w ramach KND.

Celem naszym będzie oczywiście stanąć wspólnie do wyborów samorządowych i parlamentarnych, a jeśli się uda, także wystawienie wspólnego kandydata na urząd Prezydenta RP.

"Po kolejnych Marszach Niepodległości, które liczebnie osiągnęły pułap nawet 150 000 a mając świadomość że co najmniej drugie tyle polskich patriotów stanęło do walki o Polskę dla Polaków, jest to kolejna, oddolna próba zjednoczenia środowisk narodowych i patriotycznych, wszystkich chcących służyć Narodowi Polskiemu."

Inicjatorem powstania Frontu jest Pan Wojciech Bardoński z Klubu Narodowej Demokracji. Oprócz KND chęć zaangażowania się w inicjatywę wyrazili działacze organizacji takich jak: ONR - Brygada Mazowiecka, Obóz Wielkiej Polski, Stowarzyszenie Oburzeni Narodowcy RP, Zjednoczeni dla Polski, a także spore grono osób niezrzeszonych.

Delegacja KND rozdawać będzie ulotki oraz udzielać informacji na temat inicjatywy przed nadchodzącym Marszem Niepodległości w Warszawie. Następnie wyznaczony zostanie termin konferencji prasowej oraz - ewentualnie, przy odpowiednim zainteresowaniu - pierwszych wyborów do Rady Frontu.

Czy się uda? Czas pokaże. Ja jestem dobrej myśli.

Zapraszam do odwiedzenia strony inicjatywy:
http://fc.fc.pl/NFP/
oraz do kontaktu z Panem W. Bardońskim (tel. 605-373-960).

KOMENTARZE

 • Jaki jest wasz stosunek do zalewających Polskę Ukraińców?
  cyt://Domagamy się wydalenia z Polski imigrantów.//

  Miliony młodych Polaków zostało już zmuszonych przez żydo-POPIS-owe rządy do emigracji.

  Według najnowszych badań 30–40 proc. polskich studentów jest zdecydowanych wyjechać do pracy za granicę, kolejne 30–40 proc. nie wyklucza takiej możliwości i wciąż ją rozważa. Jedynie 20 proc. deklaruje, że nie zamierza wyjeżdżać.

  W Polsce żyje prawdopodobnie 2 miliony Ukraińców.

  W 2015 r. polskie konsulaty na Ukrainie wydały Ukraińcom 925 tys. wiz (Schengen i narodowych) typu D, uprawniających do pracy. W tym roku, w pierwszym kwartale, już 258 tys. Dziś procedury są uproszczone.
 • @Arjanek 09:47:28
  Pisząc "Domagamy się wydalenia z Polski imigrantów." mamy na myśli także i ich.
 • A czy uznacie Krym jako część Rosji?
  I czy będziecie pomagać Noworosji, zwłaszcza Polakom tam mieszkającym tak jak czyni Obóz Wielkiej Polski?
 • Czy podczas Marszu Niepodległości
  ujmiecie się za Mateuszem Piskorskim, Polakiem z krwi i kości?
 • @lorenco 00:17:08 - BARDZO SŁUSZNE POSTAWIENIE KWESTII
  23 X 2016 - przed Sądem Najwyższym w Warszawie na Placu Krasińskich, nieopodal miasteczka protestu w obronie Zygmunta Miernika patrioci z NWP pod przywództwem i z inicjatywy Damiana Bieńko manifestują poparcie dla uwolnienia Mateusza Piskorskiego, szefa Partii Zmiana.
  Adam Czeczetkowicz rozwinął wątek szpiegostwa elit państwowych przeciwko narodowi polskiemu, a Eugeniusz Sendecki zwrócił uwagę na wątek pedofilski afery hakowej ujawniony przez Andrzeja Leppera i prawdopodobny związek z tym wątkiem masonerii WASP-owskiej i nekania Mateusza Piskorskiego, któremu Lepper sporo opowiedział o tajemnicach Służb Antypolskich...
  ==========
  https://www.youtube.com/watch?v=vclHfuMpRYY

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930