Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 10 komentarzy

Mateusz Mielnik

Mateusz Mielnik - Przedsiębiorca oraz działacz społeczny i polityczny. Od kwietnia 2012r. Prezes Klubu Czerwonej Wieży.

Narodowy Front Polski już jest i działa!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

10 czerwca b.r. w Warszawie odbył się Kongres Założycielski Narodowego Frontu Polski. 9 lipca w Czosnowie odbyło się pierwsze, otwarte posiedzenie Rady Frontu.

Przepraszam, że ten wpis jest trochę chaotyczny, ale piszę go trochę "na gorąco". Postaram się w najbliższym czasie zebrać myśli i napisać jakiś bardziej ułożony artykuł.

Po wielu miesiącach starań udało się powołać do życia Narodowy Front Polski - demokratyczną organizację jednoczącą środowiska narodowo- patriotyczne! Choć przed Kongresem Założycielskim, w jego trakcie, a nawet już po powołaniu organizacji pełno było agentów- rozbijaczy, Front przetrwał, a wczorajsze otwarte posiedzenie Rady Frontu cieszyło się żywym zainteresowaniem. Ludzie przyjeżdżali z całej Polski aby na żywo zobaczyć jak w praktyce działa nowa orgnanizacja.

W skład Rady wybrano, w demokratycznych, proporcjonalnych wyborach 17 osób: 7 związanych z kanałem "Sumienie Narodu", 5 z Klubu Narodowej Demokracji (w tym moja skromna osoba), 2 ze Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz 3 niezależnych. Co prawda jeden z nich okazał się rozbijaczem, ale został szybko zdemaskowany i wykluczony. A Rada - już 16- osobowa - zebrała się na swoim pierwszym posiedzeniu. Powołaliśmy na nim kilka mniejszych zespołów roboczych, podjęliśmy kilka uchwał i położyliśmy podwaliny pod budowę struktur terenowych.

Do mnie, jako do koordynatora Frontu na trzy północno- zachodnie województwa licznie zgłaszają się ludzie chcący zaangażować się w tworzenie tego nowego Ruchu. Nie ma tygodnia żeby ktoś nie zadzwonił i nie zapytał o działalność NFP. Dziś na przykład udało mi się skontaktować ze sobą dwóch działaczy z Woj. Lubuskiego. Mały sukces, a cieszy, bo i w tym regionie, będącym do tej pory "pustynią", zaczynają tworzyć się struktury.

Oczywiście jest to dopiero początek drogi. Celem - oczywiście - odzyskanie przez Naród władzy w Polsce.

Relacja z Kongresu i informacje o działaniach NFP dostępne są na kanale "Sumienie Narodu". Front NIE posiada jeszcze swojego własnego kanału, a te, które w czeluściach internetu można znaleźć to podszywki.
 
 

NFP to koszmar wrogów Ojczyzny i gwarancja polskości.

Zapraszam także na oficjalną stronę NFP: narodowyfrontpolski.pl oraz na oficjalną grupę NFP na Facebooku. Oczywiście pojawiają się też jak grzyby po deszczu inne strony i inne grupy na fb, ale to podszywki.

Proszę się także nie przejmować, że Wikipedia podaje jakoby Front zakładali działacze partii "Zmiana" - to także jest robota naszych wrogów.

Pozdrawiam!

KOMENTARZE

 • Brawo ! ale trzeba mieć na politykę pieniądze i je trzeba zdobyć !
  Jedna rada ! nie przyjmować żydów i chazarów bo rozsadzą od środka każdą organizacje !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 09:09:40
  Niestety, ta rada jest już spóźniona.

  „W skład Rady wybrano, w demokratycznych, proporcjonalnych wyborach 17 osób: 7 związanych z kanałem „Sumienie Narodu”, 5 z Klubu Narodowej Demokracji (w tym moja skromna osoba), 2 ze Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz 3 niezależnych.” - pisze autor tekstu

  Jest tam wielu przyzwoitych Polaków, w tym dobrych naszych znajomych. Jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jednoczesne odwołanie się do Kościoła i spuścizny R.Dmowskiego (portrety S.Wyszyńskiego i R.Dmowskiego na mównicy) jest kolejną próbą kanalizacji i rozbijania narodowo myślących Polaków.

  Trzonem Rady NFP jest „Sumienie Narodu”. „Sumienie Narodu” wywodzi się z żydo-katolickiego Centrum Edukacyjnego Powiśle (http://edukacyjne-powisle.pl/), przeznaczone jest dla „narodowców” uwieszonych krzyża, bo Polak to katolik – bo Polak to najpierw katolik, teraz już żydo-katolik -, a dopiero potem polski nacjonalista i Słowianin.

  Koncesjonowani „narodowcy” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/
 • @ele 09:09:40
  Przyłączam się do sugestii i spytam skąd będą pieniądze na działalność organizacji. Jak to mawiają, nie wiesz o co chodzi to idź za pieniędzmi.
 • @Rzeczpospolita 10:00:17
  Bez żartów proszę! NFP nie odwołuje się do Kościoła tylko do chrześcijańskich wartości i tradycji będących nierozłączną i nierozerwalną częścią polskości. A że Polak to najpierw katolik to prawda. I nie odkryło tego Centrum Edukacyjne Powiśle - to było już powszechnie wiadome w XIX wieku!
 • @ele 09:09:40
  Pieniądze pochodzą z dobrowolnych darowizn członków i sympatyków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930